O nas
Krakowska firma Kudu istnieje od 2004 roku.

Jesteśmy młodym, dynamicznym zespołem, zaangażowanym w pracę którą staramy się wykonywać z pasją. Przez wiele lat zdobywaliśmy doświadczenie w sprzedaży i wynajmowaniu hal namiotowych, co pozwoliło nam dokładnie poznać rynek oraz gamę produktów z nim związanych.

Dzięki temu ofertę naszej firmy stanowią ciekawe propozycje sprzedaży namiotów, hal namiotowych o różnorodnym zastosowaniu. Obserwując europejskie i światowe trendy w tym zakresie można zauważyć, że tego typu namioty to nowe a zarazem niedrogie rozwiązania w budownictwie i magazynowaniu, a także ciekawa alternatywa dla organizatorów imprez plenerowych, wesel czy innych uroczystości. Łatwość i szybkość montażu pozwala nam wybudować magazyn o powierzchni 1000 m kwadratowych zaledwie w jeden dzień. Dodatkowym atutem jest fakt, iż konstrukcje tego typu klasyfikowane są jako tymczasowe, a więc nie wymagają pozwoleń.

W ofercie naszej firmy znajduje się również obsługa imprez plenerowych o każdej tematyce.
Zapewniamy niezbędne elementy takie jak :doświadczonych animatorów i konferansjerów, nagłośnienie, oświetlenie, catering, rollbar, grill ławostoły, podłogi itp.

O tym, że naszym jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia, przekonało się już wiele współpracujących z nami firm oraz instytucji publicznych, m.in: